Driton Krasniqi - Bota Sot
Driton Krasniqi

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Driton Krasniqi

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 01:13
Driton Krasniqi

Shumë vështirë të shkruajmë përkujtim për Ty.

Çdo fjalë që shkruajmë është dhimbje e lot. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi , malli dhe vepra që le pas na bëjnë krenarë.

Të kujtojmë me shumë mall: Daja Ejupi me bashkëshorten Nazmjen, me djalin: Nehatin, me bashkëshorten Ganimeten, e vajzën Valëza dhe djali Valëzoni.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test