Një person me probleme psikike hyn në një kishë në Prishtinë - Bota Sot
Një person me probleme psikike hyn në një kishë në Prishtinë

Prishtina

Një person me probleme psikike hyn në një kishë në Prishtinë

Më: 5 maj 2019 Në ora: 10:45
Ilustrim

Në kishën e Jehovait në Prishtinë ka tentuar të hyjë një person mëngjesin e sotëm në rrugën “Tringë Smajli” në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes bëhet fjalë për një person me probleme psikike.

Te banorët e lagjes është krijuar panikë, ndërsa policia dhe emergjenca kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...