UP mban garën për thyerjen e rekordit “Guinness” - Bota Sot
UP mban garën për thyerjen e rekordit “Guinness”

Prishtina

UP mban garën për thyerjen e rekordit “Guinness”

Më: 10 maj 2019 Në ora: 08:10
Ilustrim

Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”, organizon sot garën për thyerjen e rekordit “Guinness”, në disiplinën “Mbajtje e topit me kokë në çifte”, me zhonglerët Agim Agushi dhe Bujar Ajeti.

Gara do të mbahet nga ora 10:30, në kampusin para Bibliotekës Kombëtare “Pjetër Bogdani”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...