Shiu flladiti Prishtinën, por bllokoi dhe mbushi me ujë rrugët - Bota Sot
Shiu flladiti Prishtinën, por bllokoi dhe mbushi me ujë rrugët

Prishtina

Shiu flladiti Prishtinën, por bllokoi dhe mbushi me ujë rrugët

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 19:05
Prishtinë

Pas temperaturave të larta që mbizotëruan në vendin tonë për ditë më radhë, sot në shumë qytete ka pas reshje të shiut.

Shiu ka rënë kohë pas kohe, teksa ka bërë që të ketë rënie të temperaturave dhe qytetarët të freskohen paksa.

Një shiu i rrebeshëm u ndje edhe në kryeqytet, ndërsa si gjithmonë janë rrugët e Prishtinës ato të cilat mbushen me ujë, duke krijuar tollovi në trafik e vështirësi të këmbësorëve. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat