Çahen lisat në Prishtinë - Bota Sot
Çahen lisat në Prishtinë

Prishtina

Çahen lisat në Prishtinë

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 19:50
Çahen lisat në Prishtinë

Era dhe shiu i fortë që ka ra në pasditen e sotme ka dëmtuar lisat në Prishtinë.

Shiu ka mbushur edhe rrugët me ujë në kryeqytet. Po ashtu erërave të forta nuk kanë mundur t’i rezistojnë as pemët dhe lista.

Disa të tillë që gjenden në qendër të Prishtinës janë çarë plotësishtë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat