Prishtina edhe më e bukur, riparohen e ndriçohen fontanat në sheshe

Prishtina

Prishtina edhe më e bukur, riparohen e ndriçohen fontanat në sheshe

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 23:32
Riparohen e ndriçohen fontanat në sheshe

Fontanat në sheshet e Prishtinës janë riparuar dhe u ndriçuan.

Këtë e bëri të ditur kryetari, Shpend Ahmeti përmes një shkrimi në Facebook.

Ai tha se tash edhe hapësirat rreth tyre në mbrëmje kanë pamje të bukur.

“Fontanat në sheshet e Prishtinës u riparuan dhe u ndriçuan. Tash edhe hapësirat rreth tyre në mbrëmje kanë pamje të bukur”, ka shkuar ai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat