“Llugë” te salla 1 Tetori në Prishtinë, qytetarët presin në radhë të gjata për të votuar

Prishtina

“Llugë” te salla 1 Tetori në Prishtinë, qytetarët presin në radhë të gjata për të votuar

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 12:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Një numër i madh votuesish është vërejtur  në disa qendra të votimit në Prishtinë.

Kështu, në sallën “1 tetori” në Prishtinë janë parë radhë të gjata të qytetarëve që po po presin për të votuar.

Kjo pavarësisht reshjeve të dendura të borës dhe temperaturave shumë të ulëta.

Ndryshe, sipas KQZ-së deri në orën 11:00 kanë votuar 145 mijë e 650 persona. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat