Haradinaj prezanton kandidatin e radhës për Asamblenë e Prishtinës

Prishtina

Haradinaj prezanton kandidatin e radhës për Asamblenë e Prishtinës

Nga: A.SH Më: 11 maj 2021 Në ora: 14:21
Daut Hardinaj dhe Luaras Meha

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga AAK, Duat Haradinaj po vazhdon me prezantimin e kandidatëve për asamble komunale për Prishtinën.

Luaras Meha, është kandidati i radhës. Një djalë i ri që me biznesin e tij mban shumë familje, dhe njëherit e njeh mirë problematikën e gastronomisë, i njeh edhe nevojat që i kanë çiklistët e Prishtinës.

“Zëri i gastronomëve të kryeqytetit do të jetë pjesë e qeverisjes së ardhshme”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Postimi në Facebook:

Sot edhe zyrtarisht i bashkohet garës për Prishtinën Luaras Meha, një i ri që me biznesin e tij mban shumë familje, dhe njëherit e njeh mirë problematikën e gastronomisë, i njeh edhe nevojat që i kanë çiklistët e Prishtinës.

Kryeqyteti ynë njihet botërisht për mbrëmjet e hareshme që e karakterizojnë.

Zëri i gastronomëve të kryeqytetit do të jetë pjesë e qeverisjes së ardhshme.

Luarasi përpos që njihet si djali i neurokirurgut të parë në Kosovë, Dr. Shefqet Mehës njihet edhe për angazhimin e tij në krijimin e shoqatës së gastronomëve të vendit tonë.

Ashtu siç kemi premtuar, hapësira për përfaqësim do të jetë nga të gjitha lëmitë e shoqërisë sonë, dhe se çdo ditë e më shumë po konsolidohet ekipi fitues!

Suksese Luarasit dhe i priftë e mbara në këtë angazhim të ri!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat