​Rrufe sonte gjatë mbrëmjes në Prishtinë

Prishtina

​Rrufe sonte gjatë mbrëmjes në Prishtinë

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 23:26
Foto ilustrim

Rrufe sonte gjatë mbrëmjes në Prishtinë dhe më vonë në distancë.

Prishtina Ëeather ka publikuar disa fotografi nga rrufeja, duke theksuar se sasia e të reshurave deri në mbrëmje sot arriti në 14mm.

Edhe me të reshurat e djeshme total janë 23mm.

“Sonte aty nga ora 20 intenziteti i reshjeve ishte 108mm në orë, por natyrisht kjo vetëm në çast, se po të vazhdonte me këtë ritëm mund të kishim deri në 100mm shi për një orë”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat