Në Prishtinë organizohet “Miss Gay Kosova 2018” - Bota Sot
Në Prishtinë organizohet “Miss Gay Kosova 2018”

Prishtina

Në Prishtinë organizohet “Miss Gay Kosova 2018”

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 23:00
Ilustrim

Sonte që nga ora 19:30 në hapësirat e Hotel Grandit në kryeqytet po zhvillohet eventi “Fashion Leonard Kika Show”, e organizuar nga Leonard Kika.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se do organizohet “Miss Gay Kosova 2018”, që i kushtohet dhe organizohet për komunitetin LGBT.

Me të mësuar për këtë event, njësia policore ka dalë në vend ngjarje për të kontrolluar vendin.

Sipas të njëjtave burime për momentin të pranishëm janë rreth 15-të persona dhe gjithçka është nën kontroll. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...