Rrëzohet pema në qendër të Prishtinës - Bota Sot
Rrëzohet pema në qendër të Prishtinës

Prishtina

Rrëzohet pema në qendër të Prishtinës

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 14:11
Pema e rrezuar

Një pemë është rrëzuar nga erërat e forta në rrugën “Luan Haradinaj” në qendër të Prishtinës më saktësisht tek Stacioni i Policisë Qendër.

Në vend të ngjarjes kanë dal policia dhe me ç’rast asnjë veturë nuk është duke u lejuar që të kalojë, deri sa të largohet pema e rrëzuar.

Më poshtë mund t’i shihni fotot:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...