Gashi e O’Connell në prezantimin e projektit të revitalizimit në Prizren - Bota Sot
Gashi e O’Connell në prezantimin e projektit të revitalizimit në Prizren

Prizreni

Gashi e O’Connell në prezantimin e projektit të revitalizimit në Prizren

Më: 17 prill 2019 Në ora: 10:29
Kujtim Gashi

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe ambasadori britanik, Ruairi O’Connell marrin pjesë në aktivitetin: Prezantimi i projektit të revitalizimit dhe integrimit socio-ekonomik i komunitetit lokal në rrugën Marin Barleti në Prizren.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...