Komuna e Prizrenit ndan mbi 68 mijë euro për qentë endacak - Bota Sot
Komuna e Prizrenit ndan mbi 68 mijë euro për qentë endacak

Prizreni

Komuna e Prizrenit ndan mbi 68 mijë euro për qentë endacak

Më: 18 maj 2019 Në ora: 20:00
Ilustrim

Pos me arushën, qytetarët e Komunës së Prizrenit po përballen me qentë endacak.

Për këtë, Komuna e Prizrenit ka ndërmarrë masa.

Bëhet fjalë për një kontratë 24 muajshe, dhe nis nga 15 maj deri me 14 maj të vitit 2021.

E kjo kontratë komunës do t’i kushtoj hiç më pak se 68 mijë e 600 euro.

 Ky tenderi i është besuar operatorit ekonomik ‘FIDAN KRASNIQI BI” SHPK nga Prizreni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat