Komuna e Prizrenit bën promovimin e projektit “Autokamp”

Prizreni

Komuna e Prizrenit bën promovimin e projektit “Autokamp”

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 06:12
Ilustrim

Komuna e Prizrenit bën promovimin e projektit “Autokamp” të realizuar nga Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik.

Në aktivitet do të jetë i pranishëm edhe kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka.

“Autokamp” ndodhet te pjesa e quajtuar Kamping, në afërsi të restaurant "Natyra" në Prizren, ndërkaq për shkak të distancës nga qyteti, për këtë aktivitet do të ketë transport të organizuar nga ana e Komunës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat