Këta janë dy të rinjtë që vdiqën në aksidentin në Prizren

Prizreni

Këta janë dy të rinjtë që vdiqën në aksidentin në Prizren

Më: 20 gusht 2021 Në ora: 10:58
Shpend Batusha

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në afërsi të fshatit Piranë, ku humbën jetën dy të rinjë.

Siç merr vesh media, viktimat janë nga Krusha e Vogël, Shpend Batusha dhe Agon Shehu, ky i fundit kishte ardhur për pushime në vendlindje, ndërsa Shpendi është djalë i vetëm i familjes Batusha.

Në raportin e policisë thuhet se rreth orës 23:40 min., ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet ndërmjet dy veturave lokale,ku si pasoje përveç dëmeve materiale pesë persona kanë pësuar lëndime trupore.

Dypersona nga të lënduarit të lindur në vitin 1998 dhe në vitin 1999 kanë mbetur të vdekursi pasoje e lëndimeve të rënda nga aksidenti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat