Totaj e Krasniqi vizitojnë Zhurin: Me qeverisjen e PDK-së, do ketë zhvillim të dinjitetshëm

Prizreni

Totaj e Krasniqi vizitojnë Zhurin: Me qeverisjen e PDK-së, do ketë zhvillim të dinjitetshëm

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 18:14
Memli Krasniqi

Kandidati për Kryetar të Prizrenit nga radhët e PDK-së Shaqir Totaj i shoqëruar nga bashkëpunëtorë, këtë diele është njoftuar më shumë me sfidat e fermerëve.

Ai i shoqëruar nga Kryetari i PDK-së Memli Krasniqi dhe kandidatët për Kuvendin e Prizrenit në zgjedhjet e 17 tetorit, nga Zhuri Sulltan Badallaj, Sali Ademaj dhe Taulant Muja, kanë mbajtur një takim me strukturat e degës së PDK-së në Zhur, për ta shpalosur programin e PDK-së, gjatë qeverisjes së ardhshme të Prizrenit.

Memli Krasniqi, në fjalën e tij ka folur për figurën e Shaqir Totajt dhe ka shtuar se kandidati i PDK-së Totaj është oferta më e mirë për qytetarët e Prizrenit, të cilët kanë shumë arsye që më 17 tetor të votojnë për ardhmërinë e Prizrenit.

”PDK në misionin e vet ka vazhdimin e ndërtimit të shtetit dhe rregullimin e mirëqenies së qytetarëve. Për ne çdo herë ka qenë dhe do të jetë vendi e jo pozita individuale. Ne jetojmë për Kosovën dhe angazhohemi për të”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat