Kjo pjesë e Prizrenit nesër do të mbetet pa ujë - Bota Sot
Kjo pjesë e Prizrenit nesër do të mbetet pa ujë

Prizreni

Kjo pjesë e Prizrenit nesër do të mbetet pa ujë

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 00:26
Foto ilustrim

Lagja Kurillë, Bazhdarhane (pjesa e sipërme), Dardani, rruga Janina dhe rruga “Ukë Bytyqi” nesër do të mbeten pa ujë.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prizrenit, Mutaher Haskuaka.

Ai ka thënë se në këtë pjesë të qytetit do të ndalet uji për shkak të punimeve në rrjetin kryesor të furrnizimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera