Alice Little pretendon të jetë punonjësja më e paguar seksuale në SHBA - Bota Sot
Alice Little pretendon të jetë punonjësja më e paguar seksuale në SHBA

Seksi

Alice Little pretendon të jetë punonjësja më e paguar seksuale në SHBA

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 13:54
Alice Little

Alice Little (27) pretendon të jetë punonjësja më e paguar seksuale (e ligjshme) në Shtetet e Bashkuara, shkruan Mirror.

Punonjësja seksuale amerikane nga Irlanda pretendon se i fiton më shumë se një milion dollarë në vit, ose afër 84.000 dollarë në muaj.

“Nëse çdo muaj kam klient që qëndron gjatë natës, çmimi për këtë është afër 20 mijë dollarë. Pastaj do të duhej t’i kemi disa “palë” pesanëtarëshe nga 10 deri në 15.000 dollarë”, tha Alice Little në një intervistë me Refinery29.

“Ata që janë më të suksesshëm në industrinë time i fitojnë nga 400 deri në 700 mijë në vit", thotë  ajo.

"Unë fitoj pothuajse dyfish dhe kjo është e pabesueshme”, thotë Alice Little.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat