Histori erotike +18/ Ja si më ... vajza e tezes në shtrat - Bota Sot
Histori erotike +18/ Ja si më ... vajza e tezes në shtrat

Seksi

Histori erotike +18/ Ja si më ... vajza e tezes në shtrat

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 21:53
Foto ilustrim

Një natë më parë ne dy më të rriturit kishim pirë birra por nuk e kishim ndjerë veten të dehur..ora ishte rreth 4 e mëngjesit mesa kujtoj. Mamaja po bënte zhurmë në kuzhinë me enët dhe kjo ma nxori gjumin…(nga pija besoj) më shkonin vazhdimisht sytë tek këmbet e gocës së tezes. Shkurt e thërrasim Era. Pasi mamaja ra te flinte fillova të masturbohesha thuajse mbi trupin e saj…trupi sa vinte e më shtrengohej..ia zhvesha pak bluzën por nuk mund te prekja gjoksin e saj.

Me pas ia zbërtheva lidhësen e tutave të shkurtra sportive që kishte veshur sepse nuk duroja dot më…çuditesha si kishte mundësi që spo zgjohej por pija dhe adrenalina e momentin nuk më lejonin të gjykoja drejtë..ia hoqa pak brekët (mesa kujtoj shkruhej teatris a diçka e tillë) fillova duke e puthur rreth vaginës, ia futa edhe gishtin fare pak para 48 minutash por ndodhi ajo së cilës i druhesha,ajo më ndjeu dhe u zgjua duke folur përgjumurazi. Ia ngrita breket e tutat e rashë në shtratin tim për ta bërë të besonte se kishte qenë thjesht një ëndërr…

Çpo bën më tha..hiç i thashë ti më nxore gjumin duke folur…po tutat, përse i kam të zbërthyera tha dhe bëri një buzqeshje djallzore..nuk dija çte bëja e çte mendoja…vazhdoi prapë ajo duke qeshur, pune për tu bërë tha është po afrohu ta bëjm or burrë…aty me iku mendja fare pak nga dhimbja e kokës e pak nga dëshira e madhe…ec shkojmë nga unë tha (prinderit e saj ishin ne Greqi për 2 dit prandaj kishte ardhur nga unë)…dolëm pa zhurme nga shtëpia, ecëm me shumë nxitim dhe për 5 min u gjendem në shtepi…nxori një prezervativ nga një çantë në dhomën e saj ku unë e prita… pastaj filluam të bëjmë seks.

Edhe pse jam penduar shumë për veprimin, seksi me të ishte i mrekullueshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat