Nuk i rezistoja dot c… të ëmbël  e të mbushura të gruas së fqinjit - Bota Sot
Nuk i rezistoja dot c… të ëmbël  e të mbushura të gruas së fqinjit

Seksi

Nuk i rezistoja dot c… të ëmbël  e të mbushura të gruas së fqinjit

Më: 31 korrik 2019 Në ora: 18:50
Foto ilustrim

Ishte gushti i vitit të kaluar kur nana me babën shkuan për pushime në Shqipëri. Vllau im me t’shoqën e vet, e kanë banesën e vogël dhe ishte e pamundur që të shkoj herë pas here aty, qoftë edhe për një drekë, darkë apo cka do qoftë. Për hirë t’vërtetës, edhe po t’doja të shkoj unë, ishte e pamundur ngase vllau s’më ftoi fare.

Fqiu, u tregua më dorëshlirë në këtë drejtim dhe më ftoi pa një pa dy në shtëpinë e tij.

“Hajde hajde sa je vetëm mos humb kohë me përgadit e sene, hajde ha drekë këtu te na” – më tha ëmbëlsisht fqinji.

Rastësia bëri që, kur shkova unë te komshiu, t’më mirëpres F. gruja e fqinjit.

T’ju them drejtën, as edhe një herë nuk m’kishte shkuar në mendje se, do t’kisha dicka me gruan e fqinjit.

“Hajde hajde, se burri shkoj n’punë e m’kallxoj që po vjen”, hajde më tha butësisht gruaja fqinjit. Mënyra sic më shikoi, filloj t’më nxiste një dëshirë e paparë që ta puthja. Por më shkoj nëpërmend pastaj që është gruja e fqinjit dhe u përmbajta.

Gruja e fqinjit, që lavdu i qoftë shpirtë, ka një trup skajshmërisht seksi. Për shkak të frikës se do të mund të keqkuptohej nga rrethi familjar, ndoshta nguron sepse lirisht po t’dilte në skenë diku, do ta trondiste opionion me bythë dhe gjoks të mrekullueshëm.

Nuk shkoi gjatë, dmth mbas një gjysëm ore bisedë, më tha: kam nevoj për seks. Qetësisht më tha që, ky burri im nuk ma mbush sa duhet.

“Ky është smotan, s’m’knaq” tha ajo.

Më duhet ta pranoj që në njërën anë më vinte shumë keq e përzier me inat por në anën tjetër – le të më falë zoti – nuk i rezistova dot.

Pa një pa dy, e kapa, i shtrëngova duart për bythët e saj super të mrekullueshme. U puthëm, u zhveshëm, bëmë seks si të çmendur.

Bëmë seks diku dy orë pa ndërprerë dhe u knaqëm sa që knaqësi më të madhe nuk mbaj në mend.

Gjoksi i saj i plotë kur përfundonte në gojën time, cmendesha.

Kur përfunduam, fillova të ndihem keq dhe keq ndihej edhe ajo. Por ja që ndodhi. Dhe për hirë të së vërtetës, mirë që ndodhi sepse, ndoshta gjëja më e bukur në jetë ishte kjo që më ndodhi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat