"I dashuri im nuk përpiqet të më kënaq në shtrat"

Seksi

"I dashuri im nuk përpiqet të më kënaq në shtrat"

Nga: Bota sot Më: 5 mars 2020 Në ora: 19:32
Ilustrim

I dashuri im kurrë nuk mundohet të më kënaq mua në dhomën e gjumit dhe unë jam e ngopur.

Ne jemi bashkë për katër muaj dhe të dy jemi 24 vjeqar.

Përpara se të takoheshim, ai kishte shumë lidhje dhe mendova ai e dinte se qfarë të bënte, por seksi është gjithqka për të.

Unë kam pasur pesë të dashur dhe dy të fundit kanë qenë të vëmendshëm, kështu që unë e di atë që dua, por kam turp të flas me të për këtë.

Unë kam provuar të blej lodra, por ai do vetëm të më shikoj jo të më bashkohet.

Psikologia përgjigjet: Nëse jeni duke bërë seks, ju duhet të flisni më shumë për këtë me njëri-tjetrin.

Nëse ndiheni në situatë të vështirë për ta sqaruar këtë përdorni duart tuaja duke bërë komenti si, 'kjo është e mrekullueshme'./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat