Çfarë i bëjnë femrat shqiptare vaginës? Flet mjeku: Kemi shumë kërkesa për… - Bota Sot
Çfarë i bëjnë femrat shqiptare vaginës? Flet mjeku: Kemi shumë kërkesa për…

Seksi

Çfarë i bëjnë femrat shqiptare vaginës? Flet mjeku: Kemi shumë kërkesa për…

Më: 14 maj 2020 Në ora: 23:44
Skerdi Faria

Femrat shqiptare ndërhyjnë në vaginën e tyre tek mjekët estetistë për të ndryshuar formën e saj dhe madhësinë.

Deklarata është bërë sot nga mjeku Skerdi Faria i ftuar në emisionin ‘Shqipëria Live’, ku tha se ka shumë kërkesa për ndërhyrje në vaginë.

“Në rastet kur nuk është perfekte, siç vijnë tek ne që edhe i zbukurojmë, se ka nga ato raste dhe forma e madhësi nga më të ndryshmet, vijnë edhe përmirësojnë rregullojnë përmes kirurgjisë, është operacion shumë i kërkuar si në botë si në Shqipëri, po po është i kërkuar, ne ruajmë privatësinë dhe bëhet me rigorozitetin më të madh. Nuk e nxjerr dot si hunda në Instagram se nuk jemi në atë nivel zhvillimi social”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat