Bëj seks me kushërirën, tani… - Bota Sot
Bëj seks me kushërirën, tani…

Seksi

Bëj seks me kushërirën, tani…

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 14:06
Foto ilustrim

Kam pasur lidhje dhe seks me kushërirën time. Por, tani gjërat kanë ndryshuar. Ajo dëshiron të martohemi e familjet tona nuk kanë ide për këtë gjë.

Familjet tona jetojnë afër por nuk flasin, nuk u shkon muhabeti.

Gjithçka filloi kur të dy ishim të ftuar në një dasmë. Kur pash atë e dija se diçka do të ndodhte. Një ditë i shkova tek shtëpia dhe e pyeta se a i kujtohem. Filluam kontaktin.

Pastaj dolëm e u dehëm. Ajo kishte një dhomë në hotel dhe kërkoi që ta ndiqja pas, pas disa minutash.

Po më priste në të brendshme të bukura. Aty bëmë seks të hatashëm. Nuk mund të ndaheshim nga njëri tjetri andaj vazhduam komunikimin për rreth një vit.

Tash ajo më kërkon të fejohemi dhe nuk lodhet nga mendimet e të tjerëve.

Unë e dua dhe do doja ta kaloja jetën me të por kam frikë nga fjalët. A mund të bëhen bashkë kushërirët?

Këshilla e psikologes:

Po mund të jenë së bashku. Është e lejuar në Britani që kushërirët të martohen së bashku. Mbajtja e lidhjes fshehtë tregon se diçka nuk është në rregull me lidhjen e juaj.

Problem mund të jetë vetëm nëse bëhet fjalë për një familje religjioze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat