Këto histori seksi do t’ju bëjnë t’i grisni rrobat

Seksi

Këto histori seksi do t’ju bëjnë t’i grisni rrobat

Më: 11 tetor 2020 Në ora: 21:32
Ilustrim

Gjatë të premtes, ndjekësit e Anabel Facebook ndanë historitë e tyre të seksit me rroba të grisura. Kush tha që mjafton t’i hiqni? Ja përvojat e 10 shqiptarëve:

Letra 1

Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe del ai. Duhej te ishte ne pune ne ate orar. Tha qe kishte harruar te merrte ca projekte dhe hyri me nxitim ne shtepi. Une vazhdova muhabetin te hyrja. Ai e hapi deren e shtepise prape dhe me thote qe s'po gjente dot USBen 16 gigshe. Sa tia shpjegoja ku ishte, hyra tia gjej vete. Por sa mbylla deren ai me kapi me vrull dhe me mbeshteti pas dere! Me kaloi buzet e ngrohta dhe gjuhen e njome neper qafe, duke bere te me rrenqethet gjithe trupi nga eksitimi. Ma rreshqiti doren e djathte ne bark poshte bluzes dhe me kapi gjoksin gati duke me shqyer sytjenat! Mbeshteste gjithe trupin pas timit dhe ndieja penisin e fryre te me meshonte pas vitheve. E shtyva qe te largohesha qe nga dera  sepse degjoja ende muhabetin e komshijeve, por ai me ngjeshi edhe me fort me fytyren pas drurit te ftohte. Me njeren dore me mbante, me tjetren me uli pantallonat e shkurtra me gjithe te mbathura, aq vrullshem sa degjova kercitjet e tegelave. Degjova te tringellije zinxhiri i xhinseve te tij me nxitim dhe pastaj ndieva koken e penisit te kerkoje rrugen neper vithet te mia. -Ohh, sa me hahesh! -me peshperiti zjarrshem ne vesh! -Me ha! - i thashe une lutshem pa e mbaruar mire fjaline ai, dhe i shtyva vithet mbrapa, duke ferkuar me to penisin!  Ai ma ktheu njeren dore me force pas shpine, sikur do te me arrestonte. Me doren tjeter me kapi floket dhe me shtyu tek shpinorja e divanit. Me perkuli me shpinoren poshte barkut tim, me vithet lart te kthyera nga ai. Me mbante me doren tek kurrizi qe te mos levizja nga pozicioni, pastaj ndjeva penisin te rrotullohet ngadale duke perhapur lengjet e vagines sime. E futi thelle e nisi t'i jape fillimisht ngadale, pastaj e shtoi ritmin gradualisht, aq fort sa nisi te levizte divani nga vendi. Me ngriheshin kembet nga toka me cdo penetrim, me shkulte floket e prape s'doja te ndalonte. Shijuam cdo cast mes ngulcimave deri sa erdhi mbi vithet e mia! Pastaj i mbertheu pantallonat shpejt e shpejt, me kerciti nje shuplake seksi vitheve dhe iku, se duhej te ishte vertet ne pune.

Letra 2

Anabel nje dit i fejuari im po me bente per te qeshur e un u rrezova me vajti koka ne pllak ithash mbaje mend ket gje.

 ai qeshi.

 kur nje dit shkova te shpija e ati ishte vetem ai me tha zemer te bej i banj po ithash ik iku ai e un e dini moj zh cfar bera mora nje litar te vogel dhe nje carcaf i dola nga oborri se banja ka dritare ai ishte ulur ne qyp e po laheshe se kish fare mendejen un vura nje karrige hipa ne dritare e i hodha litarin ne qaf me gjith carcaf ish ora 10 e nates moj zh....atij i ra te fikt cfar te beja un e shkreta thirr e brith un po ai kish mbyll deren e banjes me celes dhe te vinte dikush ai ish lakuriq hihihihi me von erdhi ne vete dhe edi cfar beri mi grisi rrobat cop cop cop dhe beme seks sa at nat nuk kisha rroba te ikja shpi hihijij rrespekte

Letra 3

anabel une kam qene gjithmone shume delikat me femrat sic mesohej neper filma romantike dhe e beja shume ngadale se mos me thyhej dhe pse me vinte tja grisja rrobat kushedi sa here. Pas disa heresh vura re qe ajo nuk ishte direkt e njomur kur e benim por donte me shume loje pergatitje nga une. Dhe une vazhdoja ashtu e puthja me butesi deri sa lagej mire se kisha bezdi ta beja ndryshe. Nje dite se si ma dha truri dhe iu hodha siper si kafshe dhe i futa nje te kafshuar te gusha. U bera pishman se renkoi por nuk e kishte pasur nga dhimbja sepse u njom dhe u be uje. Vazhdova ta kafshoj e tia shqyej rrobat dhe u lag rreshqiste penisi si kurre ndonjehere. erdhi ne orgazem shume shpejt ashtu me rroba te shqyera. vetem se heren tjeter pastaj me tha "avash jo si kafshe merre shtruar mos mendo vetem per vete".

ec e merre vesh tani se kur e do me kripe e kur me sheqer!

Letra 4

Prsh Anabel,jam nje djale qe jetoj jashte Shqiperise me te dashuren time. Jemi te lidhur prej disa vitesh dhe mund te them qe kemi provuar pothuajse cdo gje ne shtrat. Pavaresisht se lidhja jone eshte serioze kjo nuk do te thote qe nuk mund te eksperimentojme pasi trupat tane i perkasin njeri tjetrit. Sa i perket temes sigurisht qe kemi bere edhe gjera te tilla dhe jo vetem nje here por disa here. Po tregoj nje rast shkurtimisht. Zakonisht ne fundjave na pelqen ta nderrojme pak atmosferen seksuale duke provuar gjera te reja dhe nje nate ajo kishte veshur nje pale xhinse te shkurtra,geta rrjete poshte dhe nje bluze te tejdukshme siper. Sapo e pashe normal mu zgjua nje pasion dhe deshire qe ta haja te gjithen. Iu afrova e kapa me egersi e shtriva mbi shtrat dhe ja grisa gjith rrobat qe kishte veshur,getat ja hoqa me dhembe. Kaluam nje nate te mrekullueshme dhe pasionante ( dhe pse ne mengjes ajo u kujtua qe i kisha grisur bluzen e saj te preferuar) Gjithsesi ishte e paharrueshme,dhe une them qe sa me shume gjera te reja te shtoni ne jeten seksuale aq me shum do ndjeni kenaqesi dhe marrdhenia juaj sdo behet kurre monotone. Seksi normal qe duhet te permbaje dashuri,pasion dhe embelsi por ama edhe per pak djallezi ka nevoje. Anonim te lutem,naten te gjitheve.

Letra 4

Mrm Anabel. Dua te tregoj historin time sa her iki ne hotel me te dashurin ai eshte shume i cmendur me lepin te teren nga koka te kembet pastaj me gris breket haha sa here shkojme atje marr me vete breke rezerve sepse mi shqyen ai. Dua te tregoj dhe nje sekret qe ai vdes per stilin 69 anonim te lutem ishalla spo e kupton i dashuri se me griu..

Letra 5

Kisha 3 muaj qe nuk beja marrdhenie me partnerin(Tani  ish-i) Pasi kisha sjell  ne jete  vajzen. 

Te Them te drejten ishim te dy sh te stresuar nga kjo gje.

Ate nate isha me pushime, Hera e pare e atij ne shqiperi.

Kur hyrem ne dhomen  e hotelit, me kapi  ne krahe e filloi te me puthte, pastaj me shtriu ne krevat

Me puthte gjoksin me gjuhe, me kafshonte pak ..

Duke vazhduar me Pas te barku e nderkoh po hiqte me nje dore xhinset e tij.

Ashtu zveshur te dy, me ka ber nje orale qe o zot  ca eksitimi kisha!

Me dridhet trupi e Tani Ta imagjinoj!

Pastaj me futi penisin, kam leshuar nje ohh  rrenqethese!aq me kish munguar sa se dija! Ai vazhdonte e un qe me kenaqte ai trupi i tij i ngrohte, buzet, puthjet me gjuhe.

Tani te Them te drejten  s'me grisi gje..

Por thyem krevatin

Letra 5

Pershendetje anabel. Jam e martuar nga dy vite. Por nga ca motive personale jetonim ca muaj bashk ca muaj jo. Ndodhi kete ver kur u ktheva te ai pas nje muaj qe nuk u shikonim. Erdhi me mori ne ajroport si gjithmon me buqet me lule. Me perqafoj si gjithmon dhe me puthi leht buzet. Te them te drejten un neve jemi shum te terhequr nga njeri tjetri. Mjaftoj ajo puthje aty qe me erdhi nje qef per te ber sex qe se ke iden. Morem ashensoren dhe cuditrisht ndodhem vetem neve dhe sa u mbyllen dyert me ngjiti per deres me futi doren posht dhe me puthi me sa forc kishte. Per fat te keq ai moment mbarroj shpejt se po u afronim te dalja. U rregullova. Ikem te makina. Doja shum te beja sex aty por kishte shum njerz jasht. Dal ngadal fillo duke me puth qafen dhe duke me prek ne mes te kofsheve. U shkriva fare pzz. Sduroja me. Eci shpejt ate dit. Arritem shpejt te  shpia dhe sa kemi mbyll deren me kapi ne krah (un jam trup i vogel) dhe duke me shtenguar fort duke me puth me shtrin ne krevat. Me shum forc me grisi kemishen. Me puthi me thithi gjithandej. Kaluam nje nat shum pasjonale. Kur u ngrejta neserne mengjes dhe iki te laj dhamet vena re gjuhen zi (me kishte thith gjuhen fort). Per nje jav kisha turp te flisja me njerz sepse do shikonin gjuhen time :p

Letra 6

Po ju tregoj dhe une nje histori me te dashuren.

Kishim 1 jav qe ishim zen te dy me debate nga telefoni pasi mbanim inat me njeri tjetri nje dit duke debatuar e inati po shtoesh i kisha shkruajtur sms e fundit e kishte 45 min qe sme kthente sms e kur me bie zilja e deres se shpis e cte shof ajo aty hyn bremda e fillon me kritikat e veta pse flet kshu pse thua kshu vetem po e shikoja ne sy dhe e kapa me dy duar ne qaf dhe filliva duke e puthur eger e duke e kafshuar nga qafa nderkoh i heq xhaketen dhe spome te shpejt dhe fustanin qe kishte thjesht nje zinxhir ndersa kur getat heh geta perfumduan te grisura ne tok ndersa ajo u nxeh nga ky veprim me shqeu kmishen duke dhe filloi duke me puthur nga qafa e kafshuar si mos keq e kap per beli e shtri posht dhe filloj ta palloj ter epsh nga eksitimi i madh filloj shpejtimi i cmendur dhe e ktheva mbrapsh duke ja shqyer dhe ato recipetat dhe ja mblodha dy duart mbrapa kurrizit dhe duke i terhequr floket pastaj filloj inati i asaj dukee ven pisht e grricjet ne kraharor me shum po mdizesh situata sdurova me e mora e futa ne dush e mbeshteta ne mur me pllaka ja mblodha dy kemet ne mesin tim dhe e shtrengoja fort ndersa ajo me beri kurrizin vija vija aty perfundoi historia ne dush.nje nga momentet me pikante ku cdo gje u kthye ne cmenduri dhe dashuri.

Letra 7

Hi people!! Ja te tregoj dhe une nje nga historite e mia. I dashuri..ai me te cilin me shume rime te ndare sesa bashke, pas dy muajsh qe nuk flisnim nje dit te bukur i bie tel dhe me fleten sikur skishte ndodhur asgje.. ishte " nje telefonate vetftuese" per te kaluar naten bashke. Ok vjen ne shtepi, dhe ai impakti i pare pas disa kohesh pa u pare qe nuk di as si te reagosh.. i hap deren, futet..e pershendes ftoht..dhe ai tek rinte si i ngrire pasi spo i jepja ndonje afrimitet.. nejse... pas pak minutash duke u pare sy me sy, bej nje fytyre 'djallezore' me nje shikim pervers ku i le te kuptoj qe..' te hidhet ne sulm' ... Aq donte, mi ven te dyja duart tek fytyra dhe furishem me puthen,nderkohe qe perplasen trupin e tij ne timin.. ishim ne dhomen e pritjes, me kap,me ngre peshe,ashtu i ekgzaltuar sic ishte dhe me  kembet e mia i ' mberthej' kurrizin.. duart e tij qe pershkronin trupin tim teksa me puthte, me heq bluzen qe mbaja veshur dhe me shqyen recipetat,me shtrin ne divan dhe fillon me puthen gjithandej, fillon me buzet, me kap me dhembe buzen e poshtem nderkohe qe me prekte gjoksin,ashtu me buze kalon me puth nga qafa ,zbret tek gjosi dhe fillon me thethin kokat nderkoh qe njeren dore e kishte tek pjesa qafesh dhe veshit doren tj me ferkonte kofshen e kembes se djathte.. zbret me gjuhe me pershkon pjesen nga gjoksi tek kerthiza dhe me mjeker me spraps pantallonat e shkurtra qe mbaja veshur, fillon me.lepin dhe me pas vetem me buze kap dhe terheq buzet e vagines time.. pastaj me gjuhe vetem lepin sa dhe gjuhen futen brenda... pastaj ngjitet prap lart me trupat ngjitur shkarazi, dhe ndjej penisin e tij qe te pjesa e brendshme e kofshes se kembes qe me preken derisa e gjen rrugen vet per ne vagine aq i fryre sa ishte..!!  Booo ndjej koken e penisit te tij tek reshket neper lengjet e mir per ne vagine, fillon i jep shpejt, dhe un qe sa me shpejt  i jepte aq me shune doja ta ndjeja te gjithin brenda... teksa i jepte duart e tij i vinte tek gryka ime, gati sa nuk te mbyten, pasi ashtu behet e mundur kontraktimi muskujve te vagines gje qe shkakton kenaqesi te papare tek meshkujt... dhe ashtu vazhduam gjith naten, skemi len gje pa provuar.. cdo fantazi e shfrenuar qe kaplonte mendjet tona ne ato momente e vinim ne veprim.. ka qen goxha nate tani qe po e mendoj, pasi prap jemi zene, dhe nja dy muan qe sflasim...hahahaha

Letra 8

Isha 1 dite tek shtepia e te dashurit. Ai po lunte Play station dhe nuk po ma varte :p ,

Per ti terhequr vemendjen vesha kemishen e tij  dhe i dola perpara. E kisha lidhur kemishen tek barku dhe dukeshin tangat ,  I iku trruri kur me pa , u eksitua keq mesa duket , mu hodh si bish, me mori ne krah dhe shtyu tek muri. Nuk po zberthente dot kemishen, nga eksitimi e grisi. Mbasi mbaruam punen tone , pa qe ishte kemisha e tij e preferuar, po gjithsesi ia vleji per ate eksperience?

Letra 9

Pershendetje! Historia ime nuk ishte thjeshte nje shqyerje rrobash, por nje pasion ne cmenduri. Kam perfunduar me dhjetra here pothuajse nudo ne shtepine time, ndersa po ktheheshim nga nje darke me miqte, vera qe me shoqeroi gjate darkes me eksitoi mua dhe te dashurin cmendurisht, E lame makinen ne nje parkim, dhe perfundova me breke te grisura, flladi i mbremjes pranverore, deshira per te bere sex te cmendur me zgjoi epshe te forta. Kemi bere dashuri mbeshtetur ne peme, bertisja nga duart qe lundronin poshte kofsheve te mia plot epsh, kafshime dhe ledhatime me gjuhe, mbathjet perfunduan te grisura..kuptohet. Me pelqejne cmendurite pafund plot pasione dhe epshe.

Letra 10

Sa per temen, hera e pare qe kam bere sex ka qen n menyre shum woowww, pas njohjes me djalin , kishim koh qe njiheshim afersisht 1 vit por nuk kishim kryer marrdhenie , ai gjithmon ma kerkonte te kryenim por akoma nuk isha gati , pas gati 1 viti njohje filluan ato keqkuptimet ai thoshte pse jo pse te presim me, dhe un I thosha te presim akoma, keshtu ai filloi te shoqerohej me vajza te tjera , un nuk duroja dot plasja nga xhelozia >_< ai e kuptonte dhe vazhdonte me lojen e tij te xhelozise :/ :P

Pas sa kohesh me thot do vish te me ndimosh te lyejm pak shtepin ku rrinte , pranova dhe shkova , e mbaruam se lyeri me pas do ikja, ku shkon me thot, do iki i them mbarova pun , sdo vesh asgjekundi m thot, e filluam debatuam keq I thash ik rri me ato shoqet e tua ,  ai e kuptoi qe isha xheloze dhe ne momentin kur do ikja me kap nga krahu dhe me puth :/ pastaj I thash ca ben o idiot dhe I kam futur nje shumplak qe me ka dhemb dora pz, po pastaj si po rrinim ne heshtje pas shumplakes u afrua dhe me tha me fal, ska gje i them , ne momentin qe do pershendeteshim nuk e di si por nuk me linte dicka te shkoja u ktheva dhe e putha ai u gezuaaaaa aq shummm saq filloi te me puthte me aq pasion ueeeee pz po m merrte frymen ,  pastaj hym ne aksion kisha nje  kemish o zot n at moment me grisi kemishen dhe opaaaa aksionnnnn pastaj kuptohet gjithcka ne mnyre agresive ^_^ saqe kur me duhej te ikja u detyrova te vishja rroba te tijat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat