RENEA, FNSH e ‘Shqiponja’ zbarkojnë në Shkodër, 14 të arrestuar - Bota Sot
RENEA, FNSH e ‘Shqiponja’ zbarkojnë në Shkodër, 14 të arrestuar

Shkodra

RENEA, FNSH e ‘Shqiponja’ zbarkojnë në Shkodër, 14 të arrestuar

Më: 14 mars 2019 Në ora: 09:17
Aksion Policor

Një operacion i madh është kryer mengjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ku pjesmarrës kanë qënë forcat Renea, FNSH dhe Shqiponja.

Nga ky operacion kanë rënë në pranga 14 persona, ndërsa ky numër pritet të rritet me kalimin e kohës. 

Mësohet se aksioni ka nisur që në 4:00 të mëngjesit ku në qytet janë ngritur dhjetra postoblloqe. 

Sipas policisë të arrestuarit janë persona që jepnin para me fajde.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...