Shkoder, Bashkia i kërkon ndihmë policisë për të liruar ambientet ku ndodhen KZAZ - Bota Sot
Shkoder, Bashkia i kërkon ndihmë policisë për të liruar ambientet ku ndodhen KZAZ

Shkodra

Shkoder, Bashkia i kërkon ndihmë policisë për të liruar ambientet ku ndodhen KZAZ

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 10:30
Ilustrim

Bashkia e Shkodrës i kërkon policisë të mbështesë bashkinë për zbatimin e dekretit të presidentit Ilir Meta, i cili anulon 30 qershorin si datën e zgjedhjeve vendore.

Bashkia i ka kërkuar KZAZ 2, 4 dhe 5lirimin e ambienteve.

 KZA ZNr, 4 me adrese: Palestra e Shkolles 9- Vjecare "Azem, Hajdari", Shkoder
KZAZ- Nr. 5 me adrese: Palestra e Shkolles 9- Vjecare "Xheladin Fishta", Shkoder. 
KZAZ-se Nr. 2 me adrese: Pallati i Sportit "Qazim Dervishi", Shkoder.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat