Shkodër, zjarr në magazinën me bazë ushqimore - Bota Sot
Shkodër, zjarr në magazinën me bazë ushqimore

Shkodra

Shkodër, zjarr në magazinën me bazë ushqimore

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 19:56
Ilustrim

Një zjarr ka rënë në një magazinë me bazë ushqimore në fshatin Trush në Shkodër.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa forca të shumta zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë një vatër zjarri është vërejtur edhe në fshatin Mal Kolaj në Velipojë.

 Zjarrfikësit e kanë të pamundur për shkak të terrenit tepër të vështirë. E vetmja mundësi ndërhyrjeje është nga banorët dhe efektivët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...