Vaksinohet 111- vjeçarja/ Shkodër, vaksinohet gruaja që gjithë jetën ka pirë vetëm aspirina

Shkodra

Vaksinohet 111- vjeçarja/ Shkodër, vaksinohet gruaja që gjithë jetën ka pirë vetëm aspirina

Më: 3 mars 2021 Në ora: 15:17
Vaksinohet 111- vjeçarja/ Shkodër, vaksinohet gruaja që gjithë jetën ka pirë vetëm aspirina

I vetmi ilaç që ka përdorur gjithë jetën është aspirina dhe në këtë moshë ka vendosur edhe të vaksinohet.

NëmMaj, Zenepe Piri feston 111 vjetorin e lindjes.

Memorien e ka të fortë dhe  na kujton se në rininë e saj për kurimin e veshkave ka përdorur vajin e gurit. I vetmi peng në jetën e saj është shkolla të cilën nuk mundi ta vazhdonte për shkak të dy luftrave botërore.

Nënë Zenepja jeton e vetme me një pension minimal dhe në kushte të veshtira, prandaj ajo ka dëshire të takojë kryeministrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat