Përmbytjet në Shkodër, Rama: Shteti në krye të detyrës - Bota Sot
Përmbytjet në Shkodër, Rama: Shteti në krye të detyrës

Shkodra

Përmbytjet në Shkodër, Rama: Shteti në krye të detyrës

Më: 24 mars 2018 Në ora: 23:29
Pamje nga aksioni

Ndërkohë që opozita akuzon qeverinë se po tregon papërgjegjshmëri për situatën e përmbytjeve në Shkodër, kryeministri Rama thotë se shteti është në krye të detyrës.

Në facebook, Rama ka publikuar një album me foto nga momentet e operacioneve dhe shpërndarjes së dihmave.

"Shkodër - shteti në krye të detyrës (përtej llogjeve përçarëse, situata në përmirësim të vazhdueshëm falë angazhimit real të Forcave të Armatosura dhe çdo strukture përkatëse të shtetit)", shkruan Rama në FB.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...