Aksident në Shkup, ka të vdekur - Bota Sot
Aksident në Shkup, ka të vdekur

Shkupi

Aksident në Shkup, ka të vdekur

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 23:14
ilustrim

Para pak minutash në rrugën “Përvomajska” në Shkup ka ndodhur një aksident i tmerrshëm ku kanë mbetur të vdekur dy perosna.

Aksidenti ka ndodhur në këtë rrugë, afër sallonit për mobilje “Mebel-Vi” në drejtim të lagjes Draçevo, në periferi të Shkupit.

Nga shpejtësia e madhe, dëshmitarët thonë për makfax se në vendin e aksidentit kanë mbetur të vdekur dy djem të rinj.

Ata kanë gjetur vdekjen nga goditja, para se të arrijnë vetura e Ambulancës dhe policia.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...