Katër persona pësojnë lëndime, i lëshoi ashensori

Shkupi

Katër persona pësojnë lëndime, i lëshoi ashensori

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 13:43
Ilustrim

Ashensori ku brenda tij kishin qenë katër persona në një nga ndërtesat e Shkupit në lagjen Karposh 4, ka pësuar defekt me çka i njëjti ka rënë derisa brenda kanë qenë katër persona por kanë pësuar vetëm lëndime të lehta.

Siç informojnë banorët, ashensori për fat të mire është këputur derisa ka qenë në katin e parë dhe ka përfunduar në bodrum, apo më saktësisht dy kate më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat