Aksidentohet një veturë në rrugën Shkup-Tetovë - Bota Sot
Aksidentohet një veturë në rrugën Shkup-Tetovë

Shkupi

Aksidentohet një veturë në rrugën Shkup-Tetovë

Më: 24 shtator 2019 Në ora: 10:59
Foto

Mbrëmë ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup -Tetovë. Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, makina është vetë-rrotulluar, duke mbetur të lënduar disa persona.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet e policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejtë. Po hetohen shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin.

Pritet që gjatë ditës së sotme MPB të jep më shumë detaje në lidhje me aksidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat