Autobusët e rinj të Bashkisë së Shkupit arrijnë në mars

Shkupi

Autobusët e rinj të Bashkisë së Shkupit arrijnë në mars

Më: 29 shkurt 2020 Në ora: 10:28
Pamje nga vendi i ngjarjes

Bashkia e Shkupit në ‘Facebook’ publikoi fotografi të autobusëve të rinj që duhet të arrijnë diku kah muaji i ardhshëm.

Sipas Bashkisë së Shkupit, këto autobusë janë ekologjik dhe do të kontribuojnë në luftën kundër ndotjes së ajrit.

“Një pjesë e autobusëve të rinj arrijnë në pjesën e parë të muajit mars”, thuhet në njoftimin e Bashkisë së Shkupit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat