Shkup, 22 arrestohet për shkak të sulmit ndaj policit

Shkupi

Shkup, 22 arrestohet për shkak të sulmit ndaj policit

Më: 6 shtator 2020 Në ora: 19:08
Foto ilustrim

Policët e SPB Shkup mbrëmë rreth mesnatës në rrugën ‘Borka Taleski’ në Shkup ka privuar nga liria K.P (22) për shkak se fizikisht ka sulmuar një polic i cili ka vepruar ndaj B.J.

Sipas njoftimit, mbrëmë personi me inicialet B.J ka denoncuar se në rrugën ’20 tetori; dhe rrugën ‘Borka Talevski, duke qenë bashkërisht me S.J (19) dhe B.J (26) është sulmuar nga K.P.

Nga MPB sqarojnë se po ndërmerren masat për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat