Sot nis panairi i mjaltit në Shkup

Shkupi

Sot nis panairi i mjaltit në Shkup

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 11:12
Foto Ilustrim

Panairi i dytë i bletarëve nga Maqedonia e Veriut do të mbahet nga sot deri të dielën në Qendrën e Shkupit, respektivisht në sheshin “Maqedonia”.

Nikoqir i panairit është Qyteti i Shkupit, ndërsa panairi organizohet nga Federata e Bletarëve të Maqedonisë.

Në panair do të ekspozohen prodhime të bletëve, mjaltë dhe pajisje për bletarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat