Nëna dhe i biri i saj gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Shkup

Shkupi

Nëna dhe i biri i saj gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Shkup

Më: 4 janar 2021 Në ora: 17:32
Foto Ilustrim

Gruaja 97 vjeçare dhe i biri i saj janë gjetur të vdekur në rrugën “Prizrenska” në Shkup.

Trupat e të vdekurve janë gjetur dje pas orës 20:00.

Vdekja është konstatuar nga Mjeku i Ndihmës së Shpejtë pa shenja dhune.

Ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik trupat e të vdekurve janë çuar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat