Bastisje në disa shtëpi, arrestohet një polic në Shkup

Shkupi

Bastisje në disa shtëpi, arrestohet një polic në Shkup

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 22:16

Një polic është arrestuar.

Kurse shtatë tjerë do të perballen me padi penale, për shkak të lejeve false për vozitje, raporton Kanal5.

Padi penale do të ketë edhe për 28 persona të cilet janë pajisur me leje të falsifikuara.

Njëkohësisht është bë bastisje nëpër disa shtëpi të personave të involvuar, si dhe në Njësinë për çështje administrative, ku meren lejet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat