Plagoset një polic në Shkup

Shkupi

Plagoset një polic në Shkup

Më: 1 mars 2021 Në ora: 18:41
Foto ilustrim

Sot pasdite është plagosur një polic në lagjen Gjorçe Petrov në Shkup.

“Rreth orës 16:40 në raportuar se në Shkup, në rrethrotullimin në Gjorçe Petrov te kisha, një person nga automjeti “Golf”, ka gjuajtur me armë tek automjeti “Mercedes”, ku ka qenë zyrtari policor Z.R”, thuhet në njoftim.

Polici është çuar në spitalin “8 shtatori” dhe po ndërmerren masat për zbardhjen e rastit.

Jozyrtarisht, polici i plagosur është i biri i ish-kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat