Një person ka rrahur disa policë në Shkup

Shkupi

Një person ka rrahur disa policë në Shkup

Më: 23 gusht 2021 Në ora: 18:25
Foto ilustrim

Dje, në ora 13:10 në Shkup një person ka rrahur disa policë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Si pasojë, është arrestuar 39-vjeçari nga Shkupi.

“Në rrugën “Cvetan Dimov” në Shkup, nëpunësit policorë të SPB Shkup e kanë privuar nga liria B.A.(39) nga Shkupi pasi fizikisht ka sulmuar nëpunësit policorë të cilët kanë qenë duke kryer aktivitete zyrtare.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas zbardhjes së rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim penal përkatës”, njoftojnë nga MPB-ja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat