Gjendet një trup i pajetë në Lumin Vardar - Bota Sot
Gjendet një trup i pajetë në Lumin Vardar

Shkupi

Gjendet një trup i pajetë në Lumin Vardar

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 16:29
MPB-ja informon se trupi i pajetë ka qenë i bllokuar në degë, kurse rasti është paraqitur në Stacionin Policor Negotinë.

Është gjetur një trup i pa jetë në fazën e dekompenzimit, i gjinisë femërore, në moshë rreth 60-70 vjeçare në Lumin e Vardarit, në vendin e quajtur “Lagot”.

MPB-ja informon se trupi i pajetë ka qenë i bllokuar në degë, kurse rasti është paraqitur në Stacionin Policor Negotinë.

Nga ana zyrtarëve të policisë dhe Njësitit kundër zjarreve Negotinë menjëherë janë ndërmarrë masa dhe është bërë hetim në vendin e ngjarjes.

Trupi i pa jetë me urdhër të Prokurorit Publik është dorëzuar pranë Institutit të Mjekësisë Ligjore për t’u vërtetuar identiteti dhe arsyeja e vdekjes.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera