Aksident i rëndë trafiku në Shkup, një i vdekur - Bota Sot
Aksident i rëndë trafiku në Shkup, një i vdekur

Shkupi

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, një i vdekur

Më: 28 tetor 2018 Në ora: 13:05
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Shkup, ku pesë punëtorë të Kompanisë Publike “Jasen” kanë pasur probleme me frenat e furgonit, pasi që frenat kanë pushuar së punuari vetura është përplasur.

Një nga pjesëtarët e grupit ka vdekur kurse shoferi i furgonit është i plagosur rëndë, ndërsa pasagjerët e tjerë kanë marrë plagë të lehta.

Pas inspektimit, prokurori ka urdhëruar autopsinë e trupit të vdekur, si dhe ekspertizë të veturës. Ndërsa gjithashtu do të kontrollohet edhe historia e mirëmbajtjes së automjetit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...