Baumann godet reklamën, lëndohet 

Skijim

Baumann godet reklamën, lëndohet 

Nga: K.G. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 13:32
Baumann godet reklamën, lëndohet 

Skiatori gjerman Romed Baumann është lënduar goxha keq në garën e disiplinës së lëshimit në Cortina D’Amepzzo të Italisë. 

Ai gjatë rrëshqitjes, kur hyri në vijën e finishit ai bie dhe goditi reklamën me shpejtësi të madhe. 

Gara në Kampionatin Botëror në Cortina u ndërpre për pak kohë, dhe Baumann, për fat të mirë, u ngrit shpejt dhe është mirë.

Baumann u përplas me reklamën dhe goxha u lëndua, duke iu përgjak fytyra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat