Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë, urojnë pavarësinë 

Skijim

Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë, urojnë pavarësinë 

Nga: K.G. Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 12:00
Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë, urojnë pavarësinë 

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë, urojnë 13 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Kosova dhe Shqipëria, së bashku janë në garat e Kampionatit Botëror të skive në Cortina d'Ampezzo. 

“Kombëtarja e skijimit te dyja shteteve urojnë pavarësinë e Kosovës nga Cortina 2021”, shkruan Milaim Kelmendi, president i Federatës së Skitarisë së Kosovës. 

Skiatorët tanë dhe ata të Shqipërisë, po marrin pjesë në Kampionatin Botëror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat