Kërkohet ndihmë për shërimin e Ardian Maraj nga Istogu - Bota Sot
Kërkohet ndihmë për shërimin e Ardian Maraj nga Istogu

Sociale

Kërkohet ndihmë për shërimin e Ardian Maraj nga Istogu

Më: 20 korrik 2020 Në ora: 18:15
Ardian Maraj

Nevojiten rreth 11.200 euro për Heqjen e Shufrës, operim ky i cili mund të trajtohet vetëm jashtë vendit.

Sipas familjarëve Ardiani i cili është babai i një vajze,  vuan edhe nga shumë sëmundje të tjera siç janë: Hepatiti, Diabeti, yndyra, Spondilloza, dhe probleme tjera në zemër

Për të ofruar çfarë do lloj ndihme, mund të kontaktoni në numrin: +38344407425.

Image
 
 
Image
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat