Drama e një nëne/ Lind vajzë dhe e birëson, gjyshërit kërkojnë mbesën: Nuk njohim as babain e fëmijës - Bota Sot
Drama e një nëne/ Lind vajzë dhe e birëson, gjyshërit kërkojnë mbesën: Nuk njohim as babain e fëmijës

Sociale

Drama e një nëne/ Lind vajzë dhe e birëson, gjyshërit kërkojnë mbesën: Nuk njohim as babain e fëmijës

Më: 11 mars 2018 Në ora: 20:08
E bija e tyre ka sjellë në jetë një vajzë 12 vjet më parë, por nuk e dinë se kush është i ati dhe ku gjendet sot fëmija.

Çifti i bashkëshortëve, Luljeta dhe Qani i janë drejuar rubrikës “Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare”  për një temë mjaft delikate dhe tronditëse.

E bija e tyre ka sjellë në jetë një vajzë 12 vjet më parë, por nuk e dinë se kush është i ati dhe ku gjendet sot fëmija.

“Unë jam Luljeta Bana. Kam ardhur për vajzën e Fatmira Banës, që është mbesa jonë, për të bërë kërkime. Më kanë mashtruar, ma kanë fshehur fëmijën, vajza më qan përditë. Nuk dimë gjë (për babain), s’na ka treguar gjë vajza, vetëm për fëmijën dimë. Fatmira ka qenë 18 vjeç.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat