Momenti shokues kur burri i pashpirt hedh nënën para traktorit - Bota Sot
Momenti shokues kur burri i pashpirt hedh nënën para traktorit

Speciale

Momenti shokues kur burri i pashpirt hedh nënën para traktorit

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 14:14
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ky është momenti kur një burrë i pashpirt përdorë nënën e tij si mburojë njerëzore për ta ndaluar një burrë tjetër që të lëvizte me traktor.

Gruaja e moshuar dhe e dobët tërhiqet si nje thes i patateve nëpër tokë nga i biri, dhe hudhet para traktorit.

Kur ajo zvarritet në përpjekje për t’u larguar nga aty, ajo kapet dhe tërhiqet prapa para traktorit dhe qartësisht vuan derisa hudhet për t’u siguruar që traktori të mos lëviz.

Videoja u bë në Mungla, që gjendet në Perëndim të shtetit të Maharashtras së Indisë, ku burri që tërhoqi zvarrë të ëmën ishte në një konflikt me burrin që po voziste traktorin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera