Sporti i njohur martohet me kukull

Sporti

Sporti i njohur martohet me kukull

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 12:51
Sporti i njohur martohet me kukull

Sporti i njohur nga Kazakistani, Yuri Tolochko, ka bërë një veprim shumë të çuditshme.

Tolochko është martuar zyrtarisht me një kukull seksi, të cilën e ka quajtur Margo.

Bodybuilderi i cili e cilëson vetën si maniak seksual, është martuar me kukullen në një ceremoni me mysafirë dhe muzikë.

Image

Sipas tij, çifti ishin fejuar në maj të vitit 2019, por si pasojë e kufizimeve për shkak të pandemisë së koronavirusit, dasma u shty deri më tani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat