I forti i Kosovës: Më thoshin nuk kam me bë kurrgjë, sot të njëjtit më thonë je numër një! - Bota Sot
I forti i Kosovës: Më thoshin nuk kam me bë kurrgjë, sot të njëjtit më thonë je numër një!

Sporti

I forti i Kosovës: Më thoshin nuk kam me bë kurrgjë, sot të njëjtit më thonë je numër një!

Nga: Kemajl Goca Më: 12 korrik 2018 Në ora: 13:01
I forti i Kosovës: Më thoshin nuk kam me bë kurrgjë, sot të njëjtit më thonë je numër një!

Njerëzit ndryshojnë brenda natës dhe harrojnë se çfarë kanë thënë orë apo ditë më parë. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe të fortit të Kosovës, Bujar Muli. 

“Shumë njerëz me kanë thënë se unë s’kam me bë kurrgjë. 
Po ata njerëz tash po thonë jam numër një”, shkruan Muli, njeriu që njihet me ngritjen e peshave ose dhe me ndaljen e veturës pavarësisht se sa i jep gaz asaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera