Teuta Arifi merr detyrën si kryetare e Komunës së Tetovës - Bota Sot
Teuta Arifi merr detyrën si kryetare e Komunës së Tetovës

Tetova

Teuta Arifi merr detyrën si kryetare e Komunës së Tetovës

Më: 6 nëntor 2017 Në ora: 17:36
Teuta Arifi

Sot solemnisht në Komunën e Tetovës janë ndarë çertifikata për zgjedhjen e Kryetarit të komunës së Tetovës pas Zgjedhjeve Lokale të 29 Tetorit, ku sot mori Teuta Arifi detyrën si kryetare e Komunës së Tetovës për katër vitet e ardhshme.

Gjithashtu ajo theksoi se “ Sot fillojmë rrugëtimin e ri 4 vjeçar, në të cilin jemi zotuar se do të bëjmë edhe të pamundurën në shërbim dhe për të mirën e qytetarëve tanë”.R Arifi për kundër kandidat kishte liderin e levzijes BESA, Bilall Kasami. Arifi është kandidati i parë që do të drejtojë komunen per të dytin mandat.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera