Pas protestës, Veliaj: Qyteti xixë sërish - Bota Sot
Pas protestës, Veliaj: Qyteti xixë sërish

Tirana

Pas protestës, Veliaj: Qyteti xixë sërish

Më: 25 maj 2019 Në ora: 22:45
Foto

Menjëherë pas mbylljes së protestës nga ana e opozitës, Bashkia e Tiranës ka nisur pastrimin.

Siç shihni edhe këto foto të  publikuara nga kryebashkiaku Veliaj, në funksion të pastrimit shkuan  menjëherë edhe mjetet e pastrimit si dhe botet me ujë për të bërë larjen  e rrugës, duke e rikthyer atë në gjendjen e mëparshme dhe në shërbim të  qytetarëve.

“Faleminderit kolegëve, qyteti xixë sërish. Tirana back to normal”, shkruan Veliaj në twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...